květen 2024

Obecné použití

Třetí strany

Naše webové stránky využívají různé služby třetích stran. Prostřednictvím používání našich webových stránek mohou tyto služby umisťovat anonymní soubory cookie do prohlížeče Návštěvníka a mohou odesílat své vlastní soubory cookie do souboru cookie Návštěvníka. Některé z těchto služeb zahrnují, ale nejsou omezeny na: Google, Facebook, Twitter, Adroll, MailChimp, Sucuri, Intercom a další sociální sítě, reklamní agentury, bezpečnostní firewally, analytické společnosti a poskytovatele služeb. Tyto služby mohou také shromažďovat a používat anonymní identifikátory, jako je IP adresa, HTTP referrer, jedinečný identifikátor zařízení a další informace a protokoly serveru, které nelze osobně identifikovat.

Další informace o GDPR